Szybkie i niezawodne przesyłki kurierskie

Polityka prywatności

Korzystając z serwisu paczkidoholandii.pl akceptujesz zasady naszej Polityki Prywatności znajdujące się poniżej.


 1. Kto jest administratorem:

  Administratorem danych osobowych paczkidoholandii.pl (dalej Administrator), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa danych osobowych jest P.H.U. MWM Marta Jaworska, Dowbora-Muśnickiego 38/4, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI, NIP 928-185-18-80 Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane tylko do realizacji zleceń w ramach serwisu paczkidoholandii.pl zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

 2. Dane osobowe:

  Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki zamawiający paczki wyraził zgodę. W przypadku, gdy zamawiający jednak nie zechce podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie, niestety nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia.

  W ramach realizacji zleceń dane adresowe są udostępniane firmom kurierskim, transportowym, ubezpieczniowym oraz obsługującym płatności elektroniczne. W żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom czy firmom trzecim. Każda osoba ma prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z bazy danych.

 3. Kontakt

  Paczkidoholandii.pl kontaktują się z Tobą korzystając z podanego e-maila podczas składania zmówienia, oraz w korzystamy z podanego przez Ciebie numeru telefonu.


 4. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające nasz serwis obowiązuje zawsze wersja dostępna na tej stronie. ostatnia aktualizacja: 11.05.2016